Hallo Peter,
Hierbij een korte feedback over onze reis naar El Gouna en het hotel Casa Cook.
Prachtig hotel met een ongelooflijk uitzicht op zee vanuit de kamer!
Het personeel is top, je kunt ze alles vragen en ze doen er alles aan om je te helpen.
Het eten is uitstekend en je kunt à la carte kiezen. Op sommige avonden organiseren ze zelfs diners op het strand of bij het zwembad met specialiteiten en entertainment, echt top!
De netheid en de faciliteiten zijn uitstekend.
De kiteclub is ook top, met een mooie infrastructuur en zeer vriendelijk personeel. Hij bevindt zich in het hotel!
Het enige minpuntje is de kwaliteit van het zand op het strand, dat nogal bruin is en erg vies voor de kites, in plaats van mooi fijn wit zand!
Afgezien daarvan was het een geweldige vakantie!!!
We kijken er trouwens naar uit om terug te gaan. Ik denk dat dit de beste plek is waar we tot nu toe zijn geweest
Wat de wind betreft: op de eerste dag was het stormachtig, we hebben met windkracht 8 gevaren, de andere dagen met windkracht 12 en vervolgens 15, en drie dagen was er geen wind!
Wat de vlucht betreft, was het vast toeval, maar op de heenweg zaten we vlak voor de ingang van het vliegtuig en op de terugweg in business class, top!
De transfer verliep ook goed